Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kierownica - obszycie skórą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • chciałbym obszyć kierownicę skórą , czy może ktoś polecić jakiegoś tapicera w Łodzi lub okolice , tak żeby podjechać i załatwić od ręki , oczywiście w rozsądnej cenie

    Komentarz


    • Zamieszczone przez klon
      chciałbym obszyć kierownicę skórą , czy może ktoś polecić jakiegoś tapicera w Łodzi lub okolice , tak żeby podjechać i załatwić od ręki , oczywiście w rozsądnej cenie
      co by długo nie szukać :
      Link
      gość ma gotowe obszyte już kierownice, więc sam zabieg to odkręcenie>>przykręcenie>>kasiora :diabelski_usmiech
      robiłem jak dobrze pamiętam u niego (tyle, że przywoził mi do Wawy) i nadal jestem zadowolony
      Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

      => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
      => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
      => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
      "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

      Komentarz


      • Panowie, podrzućcie jakąś wskazówkę jak zabrać się do demontażu kierownicy w przedlifcie ?

        mianowicie jaki jest patent na odblokowanie/wyjecie poduszki - bo nie widze tam żadnych elementow mocujących z boku... :roll:
        Diesel Service Śmietana
        43-210 Kobiór
        ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

        uwaga
        nie robimy pompowtryskiwaczy

        Komentarz


        • mattyah4x4, kierownicę musisz przekręcić o 90 stopni i z tyłu masz zaczepy odblokowujące poduchę
          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Komentarz


          • Forum - Octavia Club Polska

            Komentarz


            • akurat link jest do kierownicy poliftowej, ale dziękuję za obie wskazówki - zawsze trochę do przodu :wink:
              Diesel Service Śmietana
              43-210 Kobiór
              ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

              uwaga
              nie robimy pompowtryskiwaczy

              Komentarz


              • mattyah4x4, w przedliftowej jest tak samo
                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Komentarz


                • no to wielkie dzięki
                  Diesel Service Śmietana
                  43-210 Kobiór
                  ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

                  uwaga
                  nie robimy pompowtryskiwaczy

                  Komentarz


                  • Ja swoją obszyłem , cena 130zł, wyszło jak za załączonym foto.
                    ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
                    ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                    Komentarz


                    • Gdzie na śląsku można obszyć kierownicę? Poszukuję okolic Chorzowa, Katowic.

                      Komentarz


                      • danielus7, Wodzisław Śląski
                        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                        Komentarz


                        • Gdyby ktoś szukał obszywania kierownicy na Podkarpaciu to mogę polecić : Link oraz Link

                          Jak obszywałem w tej pierwszej firmie. Siedziba może nie zachęca , ale robota profesjonalna. Skóry bardzo grube, świetnej jakości. Trzeba zdjąć kierownicę, obszywanie trwa kilka godzin. Obszycie jednym rodzajem 150 zł , dwoma rodzajami (gładka i perforowana) 180 zł.
                          Był: Nissan Almera, 2001 rok
                          VW Passat, 1999 rok
                          BMW 318 iT, 2000 rok
                          Jest: Skoda Octavia, 2009 rok

                          Komentarz


                          • Macie coś bliżej Chorzowa?

                            Komentarz


                            • danielus7, W Gliwicach na giełdzie gość pięknie obszywa :wink:
                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                              przedstawiam smerfetke

                              Komentarz


                              • Katowice na Gliwickiej 115 "Remilux", jak znajdę foto to wstawię.
                                Znalazłem

                                ]"]404 Not Found

                                Komentarz


                                • danielus7, Piekary Śląskie,na wiosne dałem 150zł za obszycie.
                                  http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                                  Pozdrawiam ANIOL

                                  Komentarz


                                  • aniol, Gliwice giełda 120
                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                    przedstawiam smerfetke

                                    Komentarz


                                    • 2.0-16v Michał, Mnie pasiło tam bo wybrałem u niego kiere i za dwa dni pojechałem do niego na przekładkę.10 minut i wracałem z kierą obszytą do domu. A druga sprawa z mojej dzielnicy Zabrza mam tam blisko.
                                      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                                      Pozdrawiam ANIOL

                                      Komentarz


                                      • Pokażcie te obszycia za 120-150, ja zapłaciłem dużo więcej :?

                                        Komentarz


                                        • A ja robię jak kolega Wally, :lol:
                                          Wczoraj zadzwoniłem do gościa z alledrogo a dzisiaj przyjeżdża z pod Łodzi i zakłada gotową obszytą kierę za 150pln mówił że sam montaż to ok 5 minut... dziś się okaże ale mam nadzieję że będzie <CIACH> :twisted:
                                          LepSze jUtRo bYłO wCzOraJ...

                                          Komentarz


                                          • Z racji, ze w 0II przerabiałem kiere plastikową (ex 0II) - póżniej obszyłem, a że paskudnie wyszło (moim zdaniem) to kupiłem kiere ori ze scouta - napoczątku była lekko szorstkawa ale z czasem "się wyrabiała.... i jeszcze była ciut cieńsza niż w/w plastik - autko sprzedalem dwa lata temu. Teraz mam ori skóre taką jak fabryka dawala do wersji eleganc i z tych wszystkich które miałem najlepsza wydaje mi się właśnie ta obecna. Wiec dla tych co się zastanawiają czy obszywać czy kupić ori - to lepiej kupić ori (uzywke w dobrym stanie), a plastik sperzdac i cenowo może wyjśc na to samo
                                            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                            Komentarz


                                            • WojtaSpider, no i pochwal się
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez WojtaSpider
                                                A ja robię jak kolega Wally, :lol:
                                                Wczoraj zadzwoniłem do gościa z alledrogo a dzisiaj przyjeżdża z pod Łodzi i zakłada gotową obszytą kierę za 150pln mówił że sam montaż to ok 5 minut... dziś się okaże ale mam nadzieję że będzie zajebiście :twisted:
                                                podaj namiary na gościa
                                                był: VW Golf IV 1.9 TDI AJM '01 ->
                                                jest: Skoda Octavia 1 1,6 BFQ '04



                                                komputer VAG - Rybnik i okolice -> info PW.

                                                Komentarz


                                                • bishop, w niedzielę będę miał kiere to pstrykne foto :wink: Miała być w ta niedzielę ale gość pomylił kierownicę :twisted:
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                                  przedstawiam smerfetke

                                                  Komentarz


                                                  • Tak to wygląda :szeroki_usmiech ...no na żywca trochę lepiej :lol:

                                                    [ Dodano: Wto 26 Lis, 13 12:20 ]
                                                    ...chyba za dużo ważyło zdjęcie :twisted:
                                                    Nie pamiętam numeru telefonu ale myślę że nie wiele odbiegają jakością wykonania kolesie z alledrogo ...w sumie nie ma za bardzo czego spieprzyć -chyba że się robi samemu :wink:
                                                    Sama wymiana jak wspominali już koledzy trwa 5 minut.
                                                    Efekt bardzo fajny... w dotyku :diabelski_usmiech
                                                    Załączone pliki
                                                    LepSze jUtRo bYłO wCzOraJ...

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X